…tak jsme se vrátili zase z Rakouska, třídím fotky a zase jsi na mě vykoukla. To jsme byli s Oldou dole v Michaelu v cukrárně a ten pohár ti moc chutnal….Chybíš nám…..
…tak jsme se vrátili zase z Rakouska, třídím fotky a zase jsi na mě vykoukla. To jsme byli s Oldou dole v Michaelu v cukrárně a ten pohár ti moc chutnal….Chybíš nám…..